amerikan servis fiyatlari

gönderen yazısı serdar 19/05/2020 1 yorumlar

AMERİKAN SERVİS FİYATLARI

Ürün Özellikleri
Amerikan servis genellikle evlerde restoranlarda kullanılan ve gerek masa örtüsünün kirlenmesini engellemek gerek de yemek masalarına şık bir görüntü vermek için tercih edilen ve farklı malzemelerden yapılan mini örtülerdir. Dilerseniz doğum günü organizasyonlarınızda çocuklarınıza ya da sevdiklerinize üzerine isim yazılmış Amerikan servislerle güzel bir sürpriz yapabilir ya da restoranınızın havasını değiştirmek için özel tasarım Amerikan servislerden yararlanabilirsiniz. Amerikan servis Fiyatları baskısında tercih edilen ölçüler, 35x50 ya da 30x40 cm’dir. Kraft, birinci hamur ya da kuşe kâğıda basılırlar. İsteğe göre tek renk ya da çok renkli basılabilir. Siz de matbuu.com’a gelin, Amerikan servis ürününü dilediğiniz şekilde tasarlayın.
 
Baskı Türü Organize Matbaa
Kağıt Adı 70 gr. 1. Hamur
Ebat (cm) 32x45 cm
Ön Renk Ön Renkli
 
amerikan servisBilenler bilir. Yemeğin altına serilen gazeteyi okumak yenmekte olan yemeğe ayrı bir lezzet katar. Gazetenin ilk okunduğunda hiç ilginizi çekmeyen yerlerini noktası virgülüne kadar okursunuz. Günün gazetesi olmamasına rağmen tirajı en yüksek olan gazetedir. Bayat haberler son dakika gelişmesi heyecanıyla okunur. Genelde bekar, öğrenci evlerinin vazgeçilmez olgusudur. Yemek yeme eylemi bitince gazetenin üzerindeki artıklarla birlikte top hale getirip çöpe atma imkanı sağladığı için oldukça pratik bir uygulamadır.
 
Amerikan servisler sofra altı gazetelerin yeme içme sektöründeki estetik ve hijyenik bir karşılığıdır. Genellikle restoran, kafe, büfe gibi firmalar tarafından kullanılırlar. Kullanımının en büyük nedeni Amerikan servislerinin pratik kullanımlarının olması ve temizliğe ayrılan zamanı minimuma indirmesidir. Kağıttan yapılan Amerikan Servisleri PVC ve kumaş servislere göre daha ucuz maliyetlidir. Tek kullanımlık oldukları için temizlik zahmeti yoktur. Masanın üzerine serilen bu kağıttan kaplanlar sayesinde masalar temiz kalacak, yemekler daha rahat ve daha keyifli yenecektir.
 
Restoran ve kafelerde kullanımının en önemli avantajlarından biri de yeni boşalan masaya oturan müşterilere zaman tasarrufu nedeniyle en kısa zamanda servis açma imkanı sağlamasıdır. Ürün çeşitliği ve fiyatlar hakkında bilgi veren bir menü görevi de görürler. “Ne yiyebiliriz patron?” sorusuna verilmiş peşin bir cevaptır.
 
İşletmenize gelen müşterilerin masa üzerinde ilk gördükleri şey servis kağıtlarıdır. İşletmenizin ismini, logosunu, sloganını, markasını, iletişim bilgisini, kalitesini ve zenginliğini masada oturulan zaman müddetince hafızalara kazıyan akılda kalıcı ve çok etkili bir reklam aracıdır. Kurumsal kimliğinizi gözler önüne serer. Yemekler yenilirken bir yandan firmanızla alakalı bilgiler okunur, logonuza bakılır. Tabağın altında kalan yerleri okumak için engel oluşturan nesneler bir o tarafa bir bu tarafa çekilerek okuma tamamlanır. Dilerseniz en stratejik nokta olan Amerikan servis üzerine dışarıdan reklam alabilirsiniz.
 
Özellikle ev hanımları için yemek masasının temiz olması çok hassas bir konudur.
 
Yemek sonrasında masaların temizliği için ekstra bir zaman ayırmaları gereklidir. Birbirinden şık Amerikan servislerinin kullanılmasıyla ev kadınları kimsenin kusur bulamayacağı sofralar hazırladıkları gibi masa temizliğine de asgari zaman harcıyorlar.
 
Mekanınız ile uyum içerisinde olması geren servis kağıtları evinize ya da restoranınıza yeni bir hava ve enerji katacaktır. Amerikan servisler sayesinde masalarınızı ‘yıka ve çık’ hızında görsel bir şölene dönüştürebilirsiniz. Salonunuzun ya da işletmenizin hakim renkleriyle uyumlu Amerikan servis renkleri seçmeniz, görsel açıdan misafirleriniz üzerinde olumlu etki bırakacaktır. Acıkma duygusu üzerinde turuncu, açık sarı, kırmızı, açık kahve renklerinin etkili olduğu saptanmaktadır. Bu yüzden yeme içme sektöründeki bir çok firma bu renklere ağırlık vermektedirler. Çizgi film karakterleriyle donatacağınız bir sofra , çocukların masada oturma sürelerini uzatmak, yemeğe eğlence katmak açısından iyi bir fikir olacaktır.
 
Yeme-içme olarak tanımladığımız mekanlarda sıkça amerikan servis takımı kullanılır. Bunun en büyük nedeni ise şüphesiz amerikan servis takımlarının kolay kullanılabilirliğinin olması ve elbette rahat bir şekilde temizliği yapılabilmesidir. Dünya’nın neresine giderseniz gidin mutlaka bir yerlerde karşınıza çıkabilecek olan amerikan servis takımı, ülkemizde de sıkça kullanılan şeylerden biridir. Bilinirliği fazla olan amerika servis takımı, bu nedenle ki çoğu yeme-içme mekanlarının tercih konumunda. Eğer siz de yeme-içme olarak tabir ettiğimiz bu sektör içerisine girmek istiyor ya da girmiş ve hazırlıklarını hızla tamamlayan biriyseniz işte size Amerikan servis takımı hakkında önemli bilgiler. Öncelikle seçeceğiniz amerikan servis takımı, mekanınız ile çok iyi uyum içerisinde olmalı. Yani mekanınızın duvarlarında kullandığınız renk ile amerikan servis takımı renkleri bile uyumlu olsa müşterilerinizin hoşuna gider. Yani renk uyumuna dikkat edin.

1 yorumlar

ahmet çolak:
19/05/2020, 04:02:42 AM, ceplidosyafabrikasi.com
çevapla

amerikan servis baskılarınızda tavsiye ederim

bir yorum yap