MASKE KUTUSU

Yeni MASKE KUTUSU

Maske Kutu İmalatı

Adıyaman Maske kutu baskı imalatı, firmalar tarafından üretilmekte olan koruyucu maskelerin bir arada tutulmasına olanak sağlayan ürünlerdir. Maske kutusu baskı Adıyaman , standart kutu baskı gibi aşamalardan geçer. Maske kutusu Adıyaman hijyen açısından tüm maske üreticileri tarafından kullanılmaktadır. Baskılı kutular sayesinde hem toplu ürün satışı gerçekleştirebilir, hemde firmanıza özel baskılı kutular sayesinde kurumsal kimliğinizi şekillendirebilirsiniz.


Corona virüsü tıp dilinde covid-19 tüm dünyayı etkisi altına almayı başardı. Ülkemizde Adıyaman da maske kutusu üretebilecek düzeyde firma olmasından kaynaklı olarak maske kutusu baskı talepleri artış göstermiş durumda. Firmalar hem Türkiye hemde yurtdışı kaynaklı olarak satış gerçekleştirmektedir. Maske kutusu baskı Adıyaman firmaya özel olarak basılabilir. Bu sayede bu fırsatı değerlendirerek firmanızı hem Türkiye hemde dünyada tanınır bir hale getirebilirsiniz.


Maske kutusu baskı yapan ilk matbaa olarak bu süreçte sizlere en hızlı çözümleri üretiyor ve en yüksek kalitede ürünleri en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Kutular toplu alım gerçekleştiren firmalar, ülkeler ve kişiler için büyük önem arz ediyor. Hem sağlık hemde güven açısından kutu içerisinde yer alan corona maskeleri daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. İçinde bulunduğumuz günlerde bizde hem ülkemize hemde sizlere maksimum seviyede yardımcı olabilmek adına maliyetleri minimum düzeye düşürüyor ve en düşük kar oranları ile sizlere maske kutusu imalatı Adıyaman yapıyoruz. Maske kutusu baskı fiyatları kutunun büyüklüğüne göre ve bastıracağınız toplam kutu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Tüm ürünlerde en kaliteli malzemeyi kullanmaktayız. Baskılı maske kutuları tercih edilen boyutlara göre çok fazla sayıda maske barındırma özelliğine sahiptir. Baskılı kutuların üzerine logo, marka bilgileri, ürün bilgileri, resim gibi öğeler basılabilir. Bu sizin matbaa’ya vereceğiniz tasarıma göre değişiklik gösterecektir. Kutulu maske tüm insanlar tarafından tercih edilmekte ve çok yoğun talep edilmektedir. Özellikle başka ülkelerden 1000’lerce adet alım talebi gelmektedir. Firmaya özel olarak yapılan kutular ürünlerin tüketiciye ulaşabilmesi için en sağlıklı çözümdür. Baskılı maske kutusu sayesinde kullanıcılar o ürün hakkında yer alan bilgilere çok daha kısa sürede ulaşır. Basılan kutular parlak bir görüntüye sahip olduğu için baskı sonrasında göz alıcı bir görüntü ortaya çıkar. Kutularda parlak selefon kaplama veya mat selefon kaplama kullanılabilir. Selefon ürünün yüzeyini kaplamaya verilen isimdir. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi parlak selefon parlaklık, mat selefon ise matlık görüntüsü ortaya çıkaracaktır. Maske kutusu Adıyaman baskı sırasında daha çok parlak selefon baskı tercih edilir. Kullanılan iki kaplama şeklide kutuya canlılık verecek ve yeni bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bunun yanı sıra yapılan kaplama sayesinde kutu dışarıdan gelen etkenlere karşı daha dayanıklı bir hal alacaktır. Bu sayede kargo şirketlerinde kutuların zarar görme olasılığı azalacaktır. Ofset maske kutusu Adıyaman sayesinde satmak istediğiniz maskeleri çok daha fazla kişiye pazarlama imkanı elde etmiş olursunuz. Bunun yanı sıra etkili baskı sistemi sayesinde rakip firmalarınızın önüne geçebilir ve onları kıskandırabilirsiniz.


Maske Kutusu Üretilirken Kullanılan Malzeme 


Maske Kutusu Adıyaman üretimi yapılan kutular en yüksek kalitede ve maksimum dayanıklılığa sahip krom kartondan üretilmektedir. Kutu içerisine dışarıdan hava, su, toz gibi öğelerin girmemesi için dayanıklı karton kullanılmaktadır. 50’lik tek kullanımlık maske kutusu Adıyaman standart olarak 300 gram ağırlığında olan krom karton malzemeden üretilerek basılır ve sizlere baskılı bir şekilde teslim edilir. Standart basım olarak bu yöntem tercih ediliyor. Ancak müşteri istekleri doğrultusunda kullanılacak olan malzeme ve gramaj değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin krom karton yerine Amerikan Bristol kağıttan yapılan maske kutularını tercih eden firma sayısı da azımsanamayacak miktardadır. Matbaa her türlü kağıt malzemeden, maske adedine göre basım gerçekleştirebilmektedir. En çok tercih edilen ise 50’lik tek kullanımlık maske kutusu oluyor. Kutularda kullanılan malzemenin değişmesi kutu içerisinde yer alan maske sayısında değişiklik meydana gelmesini sağlamıyor.


Maske Kutusu Neden Gerekliliktir? 


Maske kutusu Adıyaman aslında tek bir sebep yüzünden gereklilik değil. Kutuların bu kadar fazla tercih edilmesinin birçok sebebi bulunuyor. Bunların arasında en önemlisi ürünün albenisinin artış göstermesidir. Siz şeffaf bir poşette yer alan maskeyi mi, yoksa karton kutu içerisinde yer alan maskeyi mi satın alırsınız? maske kutusu Adıyaman içerisinde yer alan maskeler kullanıcı kişiler tarafından daha sağlıklı görüldüğü ve standartlara uyulduğu düşünüldüğü için tercih ediliyor. Özellikle çok fazla merdiven üretim olmasından kaynaklı olarak kutu ürünlerine yapılan tercihler çok daha fazla oluyor.


Bunların yanı sıra; hijyen ve koruma açısından kutu gereklilik olarak görülmektedir. Maske kutusu baskı tasarımı ise kurumsallık açısından oldukça önemli bir etkendir. İçinde bulunmuş olduğumuz bu dönemlerde insanlar herşeye daha fazla dikkat etmeye başladı. Bunu fırsata çevirerek markanız ile akıllarda bir iz bırakmanız mümkün.


Maske Kutusu Baskı Tasarımı Nasıl Yapılır? 


Maske kutusu baskısı sırasında en dikkat edilmesi gereken şey ürünün ve markanızın doğru bir şekilde tanıtılmasıdır. Bu yüzden firmanıza göre doğru tercihleri yapmanızda yarar var. Dilerseniz matbaa ile iletişime geçerek yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Akıllarda yer edinmek ve ürünü daha kolay pazarlayabilmek adına iyi bir tasarım ve kaliteli bir baskı gerekir. Baskı ürünleri her zaman bir adım öndedir.  Maske kutusu tasarımları her şekilde gerçekleştirilebilir. Önemli olan sizin istekleriniz ve tasarımcınızın yetenekleridir. Baskı firmanızın akılda kalıcılığını artırmanız için en kolay yoldur. Bu yüzden yapacağınız tasarım üzerinde özen göstermeli ve firmanızı yansıttığından emin olmalısınız. Firma renkleri dışında farklı bir renk tercihi sadece gereksiz masraf yapmanıza sebebiyet verecektir.


Farkınızı ortaya koymak ve akıllarda bir iz bırakmak istiyorsanız maske kutusu baskı tasarımı gerekliliktir. Baskılı ürünlerin tasarımında genel olarak abode firmasına ait olan illustrator programı kullanılır. Bu program aracılığı ile firmanıza özel olarak tasarım yapabilirsiniz. Program ile maske kutusu tasarımı yapmakta zorlanıyorsanız dışarıdan freelance bir grafikerden yardım alabilirsiniz. Tasarım olarak hazır bir şablon tercih edebilir veya özel bir çizim yaptırabilirsiniz. Yapılacak olan tasarımda kesinlikle maske hakkında bilgiler yer almalıdır. Adet sayısı, hangi malzemeden üretildiği ve ne kadar kullanılması gerektiği gibi bilgileri kutu üzerinde belirtmelisiniz. Maske bilgileri dışında firmanız hakkında bilgilere kutu tasarımında yer verebilirsiniz. Logo, firmanızın ismi ve iletişim bilgileri gibi şeylere yer vermek yeterli olacaktır.


En hızlı çözümler için maske kutusu Adıyaman yapacağınız ofset matbaa ile iletişime geçebilir ve size tavsiyede bulunmasını isteyebilirsiniz.


Maske Kutu Baskı Fiyatları Ve Teslim Süresi 


Maske kutusu baskı fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bunlar arasında; kullanılan kağıt cinsi, adet sayısı ve kutunun boyutu( içerisinde kaç adet maske barındıracağına göre değişiklik gösterir) yer alıyor. Teslim süresi ise tasarımdan baskıya matbaa’nın üretim kapasitesine ve elinde yer alan işlerin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız üzerinden vereceğiniz siparişler, Kargo firmalarının varış süresine göre ürün elinize ulaşacaktır. Elden teslim almanız halinde ise size vereceğimiz süre içinde gelip kutularınızı teslim alabilirsiniz.

Maske kutusu imalatı konusunda profesyonel firmamız kalite standartlarında çalışmalar sunmaya devam eder. Profesyonel düzeyde bir hizmet ortaya koyan firmamızdan anında hizmet almaya başlayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi adı altında hizmetler sunulmaya  devam edilir. Bundan sonra sizlerde ihtiyacınız olan maske kutusu için en iyi üretimleri gerçekleştiren firmamızın kapısını çalabilirsiniz. Online kanallar üzerinden de çalışmalarımızı sizlere en güzel şekilde lanse etmeye devam ederiz. Beklediğiniz hizmetleri yanı başınızda bulmaya başlayacaksınız. Matbaa baskı konusunda firmamız sektörde kalıcı çözümler sunmaya devam eder. Kısa süre içerisinde farkını ortaya koyma başarısına sahip olmuştur. Matbaa baskı konusunda sizlerde artık üst düzeye sahip hizmetleri yanınızda bulacaksınız. Firmamız sizlere en iyi şekilde hizmetler sunmaya devam ederken, istediğiniz zaman dilimi içerisinde hizmetlerden yararlanmaya başlayacaksınız.


Maske kutusu, koruyucu özelliğe sahip olan maskelerin bir arada tutulmasına yardımcı olur.


Bu sayede istenmeyen olumsuz bir durum yaşanmadan maskelerin  dayanıklı ve güvenli kutu içerisinde de kalması sağlanmaktadır.

Birbirinden güzel hizmetlere sahip olduğumuzdan dolayı kısa süre içerisinde farkındalık yaratma başarısına sahip olmuş bulunmaktayız.

Bundan sonra sizlerde artık aradığınız standartlara en uygun maske kutularına anında sahip olmaya başlayın.

İhtiyaçlarınızın en kısa süre içerisinde karşılanmasını sağlamaya başlayın. Üretim kapasitemizi çok yükseklerde tuttuğumuz için bundan sonra sizlerde artık istediğiniz zaman dilimi içerisinde çalışmalardan yararlanmaya başlamış olacaksınız. Uygun fiyatlı şekilde sunulmaya devam edilen en güzel maske kutularına firmamız aracılığıyla artık sahip olmanız hiç zor olmayacak. Kesintisiz bir şekilde hizmetler sunulmaya devam edilirken, istediğiniz maske kutularına anında sahip olmaya başlayacaksınız.  Sektörde farkındalık yaratma başarısına sahip olan uzman firmamızdan istediğiniz her an her saniye hizmet almaya devam edebilirsiniz.


Maske Kutusu İmalat Hizmetleri

Günün her anında maske kutu imalatı işlemlerimizi sürdürmeye devam ederiz. Özellikle maskelerin koyulması adına kullanılacak olan kutuların sağlam olması en çok üzerinde durmuş olduğumuz hususlardan biridir. Bu sebepten dolayıdır ki işimizi her yönden sağlama almaya devam ederiz. İhtiyaçlarında en güzel şekilde ortadan kaldırılmasına da yardımcı oluruz. Bundan sonra sizlerde istediğiniz zaman dilimi içerisinde  hizmetlerden sorunsuz olarak yararlanmaya başlamanız zor olmayacak. Maske kutularının bundan sonra farklı farklı boyutlarına yer verilir. Buna göre sizlerde istediğiniz ölçülere sahip olan maske kutularına anında sahip olmaya başlarsınız. Kutu imalatı denildiği zaman doğal olarak firmamız da farkını kısa süre içerisinde ortaya koymayı başarmıştır. İstediğiniz düzeyde bir çalışmadan yararlanmaya başlamak adına  zaman kaybı yapmayın. İstediğiniz her an her saniye bundan sonra hizmetlerden yararlanma şansına sahip olun. Boş maske kutusu ne kadar sayıda istenirse istensin yüksek üretim haznesine sahip olduğumuz için yerine getirmekteyiz.


Aynı zamanda da bünyemizde işi bilen deneyimli kişiler yer almaktadır. Böylece ihtiyaçlarınızın en güzel şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaya başlarsınız.

Maske kutusunu isteyenlere yönelik olarak her an her saniye kaliteli hizmetlerimiz sunulur.

Üstelik gönderilerimiz de Türkiye’ nin her bir noktasına sorunsuz şekilde  ulaştırılmış olacaktır.


Maske Kutusu İmalat Fiyatları

Günlük hayatımızda hijyen faktörü son derece önemli diyebileceğimiz hususlardan biridir. Özellikle son dönemde dünyaca hiç de istemediğimiz olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmış bulunmaktayız. Koronavirüs vakasından korunmak adına maske kullanmak artık bir zorunluluk haline dönüşmektedir.  Maske kutu isteyenlere yönelik olarak kaliteli imalatlarımıza yer vermekteyiz. Bundan sonra sizlerde istediğiniz zaman zarfı içerisinde üstün teknolojiye sahip şekilde bir imalat ortaya koyan firmamızdan yararlanabilirsiniz. Maske kutusu imalatlarının sorunsuz şekilde yapılmasına yardımcı oluruz. Bundan sonra sizlerde istediğiniz zaman firmamızdan gerekli her türlü çözüm desteğini alma şansına sahip olursunuz. Sektörde farkını en iyi şekilde ortaya koymaya devam eden firmamızdan istediğiniz her an hizmet alabilirsiniz. Üstelik tüm bunlarında uygun fiyatlı şekilde yerine getirildiğini söylemek isteriz. Karton Kutu İmalatı için tıklayın.


Firmamız her daim müşteri memnuniyetine önem vererek hizmetlerini sürdürmüştür. Kesinlikle istemediğiniz olumsuz durumlarla karşılaşmanızı istemez. Bundan sonra sizlerde istediğiniz zaman dilimi içerisinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Korona vakasından dolayıdır ki artık ülkemizde maske kullanımları zorunluluk teşkil etmektedir. Bu sebepten dolayıdır ki artık maskelerin korunaklı kutular içerisinde yer alarak kullanılması önemlidir. Maske kutularının da sağlam olmasına dikkat etmekteyiz. O halde sizlerde artık istediğiniz zaman zarfı içerisinde vakit kaybı yapmadan hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde ihtiyaçlarında giderilmesine yardımcı olmaktayız. Bundan sonra sizlerde maske kutu imalatına dair en iyi çözümleri firmamızdan sağlamaya başlayabilirsiniz.   Yüksek ekipmanlı cihazlarımız eşliğinde  baskı işlemleri güvenli olarak yerine getirilmektedir.


Maske Kutu İmalat Firmaları

Maske kutu imalat firmaları konusunda farkımızı ortaya koymuş bulunmaktayız. Uygun fiyatlı şekilde hizmetlerin verilmesine olanak tanıyoruz.  Buna göre sizlerde istediğiniz zaman dilimi içerisinde hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Maske kutusu kaçlı baskı istiyor olursanız olun firmamıza bu durumu belirtmeniz yeterlidir. Buna göre istediğiniz adet sayısınca baskılar yapılır. Hemen online olarak sizlerde maske kutusu konusunda siparişlerinizi vermeye başlayabilirsiniz. Güven duyacağınız en iyi çözümler sizlere sağlanmaya devam edilir. Bundan sonra sizlerde artık maske kutusu konusunda firmamızdan gerekli her türlü çözümleri almaya devam edebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi eşliğinde tüm çalışmalarımızı lanse etmeye de devam ederiz. Baskı teknolojisini hayatınıza en güzel şekilde sunma konusunda başarılı olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Üstelik firmamızda kutu konusunda ki alacağınız hizmetlerden asla pişmanlık duymazsınız. Tam aksine yüzde yüz müşteri memnuniyetlerin sağlanmasına zemin hazırlanmış olunur.

Maske kutusu siparişleri istediğiniz hemen her an vermeye devam edebilirsiniz. Beklentilerinize uygun şekilde hizmetler sunmaya devam eden firmamızdan aradığınız hizmetleri bulacaksınız.  Üretim standartların üzerinde bir performans gösteriyor ve  maskeler için ihtiyaca dönüşen kutuları tasarlıyoruz. Her gün binlerce adet sayıda maske kutu imalatlarını gerçekleştirmekteyiz. Bundan sonra sizlerde artık istediğiniz her an her saniye hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Maske kutu siparişi denildiği zaman firmamız kısa süre içerisinde sektörde fark yaratma başarısına sahip olmuştur.  İstediğiniz hizmetleri bundan sonra yanı başınızda bulmaya başlayacaksınız. O zaman bekleme yapmadan sizlerde hemen firmamızdan yararlanın. Baskı imalatı konusunda firmamız uzun zamandan beridir sektörde kalıcı hizmetleri sunmaya devam eder. Bundan böyle sizlerde artık istediğiniz her an her saniye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Maske kutu siparişlerinin kolayca yapılması sağlanmaya başlanacaktır. İstediğiniz her an her saniye sipariş işlemleri oluşturulmaktadır.  Bu sayede sorun yaşanmadan da maske kutu siparişi vererek anında teslim işlemlerinin yapılması sağlanır.


Mukavva kutu imalatı için linke tıklayın.


Yüksek Kalitede Maske Kutusu Üretimleri

Maske ihtiyacı artık her geçen gün daha da fazla ciddiyet arz etmeye devam eder. Bu sebepten dolayıdır ki maske kullanımlarında önemli olan kutularında imalatına ihtiyaç duyulur. Şirketimiz matbaacılık alanında kendisini kanıtlamayı başarmıştır. Bu sebepten dolayı ortaya kaliteli ve profesyonel işçilikle açığa çıkaracak sonuçlara imza atar. Bundan böyle sizlerde artık dilediğiniz zaman firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Maske Kutusu konusunda hızlı çalışan bir ekibe sahibiz.


Üst düzeye sahip çalışmalardan yararlanmak adına  ne zaman isterseniz firmamıza başvurabilirsiniz. Gerekli her türlü hizmetlerin sunulmaya başlanmasına yardımcı oluyoruz. Bundan sonra sizlerd-e aradığınız kalitede bir hizmetten yararlanmaya başlayabilirsiniz. Hemen hem adet konusunda olsun hem de fiyat konusunda olsun firmamızdan ayrıntılı şekilde bilgi almaya başlayın. Maske kutu üretimi konusunda firmamız aralıksız şekilde hizmetlerini sürdürmeye devam ettiğinden dolayı istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

online matbaa siparişi vermek size her zaman kazanç sağlar. Zaman tasarrufunun yanı sıra ekonomik ve hızlı çözümler elde etmenizi sağlayan online matbaa sitemizden ürünlerimiz arasından istediğinizi seçebilirsiniz. tasarimdanbaskiya.com en yorucu ve heyecanlı zamanlarınızda size büyük kolaylık sağlayacak çözümler sunarak davetiye bastırma sürecinde rahat etmenize yardımcı oluyor.

  • Görünümler: 152
  • Ürün Kodu: maske kutusu
  • Stok Durumu: Stokta var
0 Product(s) Sold
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Mevcut Seçenekler:

MATBAA - REKLAM - PROMOSYON

Online matbaa reklam promosyon hizmeti veren tasarimdanbaskiya.com Her türlü reklam matbaa ve promosyon ihtiyaçlarınız için en kaliteli ve hızlı baskı hizmetini en uygun fiyatları ile bulabileceğiniz dijital çözüm ortağınız. 

Grafik tasarım, kartvizit, broşür, fatura, magnet ve katalog başta olmak üzere pek çok reklam ürünü ile iç ve dış mekan tanıtım faaliyetleriniz için afiş, branda baskı ve tabela gibi matbuu ürünlerde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Etiketler: maske kutusu, maske kutsu baskı, maske kutusu imalatı, adıyaman maske kutusu,