OTO PASPAS

OTO PASPAS

OTO PASPAS

Oto Paspas otomobil yıkama ve bakım sektöründe hizmet veren firmalar, servis kalitelerini ve müşteri memnuniyetini arttırmak için müşterilerine pek çok ek fayda sunuyorlar. Kusursuz bir otomobil temizlik hizmetinin tamamlayıcı faktörü olan kağıt oto paspas ve otomobil kokuları da, bu ek hizmetlerin başında geliyor. Son derece uygun fiyatlı bir ürün olmasının yanında, oto yıkama ve bakım servislerindeki müşteri memnuniyetine ciddi katkılar sağlayan kağıt oto paspaslar; bu sektörde hizmet veren işletmelerin olmazsa olmaz baskı ihtiyaçlarından birini oluşturuyor. 

Aracınızın zemini su, kum ve toz gibi dış etkenlere karşı koruyan ve dört mevsime uygun olarak kullanılan oto paspasları, farkında olmasanız da etkili birer reklam araçlarıdır. Oto paspası baskısında genellikle Kraft kâğıt tercih edilir.70 gr, 90 gr. ve 115  gr. Kraft kağıt gibi farklı gramajlarda kağıtlar mevcuttur. 

Oto paspaslarının genel ölçüsü 35x50 cm’dir. 

oto, kağıt, paspas, kraft kağıt, Beyaz Kuşe Kağıt Paspas, deri oto  paspas kağıdı, özel filitre paspas kağıdı, bez gibi olan paspas kağıdı, Paspas, Reklamlı Oto Paspas, Renkli Paspas Kağıt, Oto Kağıt Paspas, otokagitpaspas, kagitpas,otopaspas, otokagit, kagitpaspasi, otokagitpaspasi, otoyikama, otokuafor, otobakim, carwash, carkuafor, otoyıkama, otokuaför, otospa, autocarwash, Oto Kağıt Paspas, Paspas Kağıt, Oto Paspas Kağıt, Askı Koku, Kağıt Paspas, Reklamlı Oto Paspas, Renkli Paspas Kağıt, Oto Kağıt Paspas,o tokagitpaspas, kagitpas, otopaspas, otokagit, kagitpaspasi, otokagitpaspasi, otoyikama, otokuafor, otobakim, carwash, carkuafor,o toyıkama, otokuaför


Göster:
Sırala:

115 GR. KRAFT OTO PASPAS 35 x50

KRAFT OTO PASPAS 35 x 50Kağıt Oto Paspas, Oto Kağıt Paspas Ve Oto Paspasınız tasarimdanbaskiya.com'd..

300,00TL Vergiler Hariç: 300,00TL

115 GR. PARLAK KUŞE OTO PASPAS 35 x50

PARLAK KUŞE OTO PASPAS 35 x 50Kağıt Oto Paspas, Oto Kağıt Paspas Ve Oto Paspasınız tasarimdanbaskiya..

350,00TL Vergiler Hariç: 350,00TL

SU GEÇİRMEZ PARLAK KUŞE OTO PASPAS 35 x50

SU GEÇİRMEZ PARLAK KUŞE OTO PASPAS 35 x50 Su Geçirmez Kağıt Oto Paspas, Oto Kağıt Paspas Ve Oto..

700,00TL Vergiler Hariç: 700,00TL